האם כדאי לך להיות עורך דין מיסים

מתלבט מה ללמוד? כל החברים שלך כבר חזרו עם מסקנות מאוד ברורות מהטיול שלהם במזרח ורק אתה עדיין לא לגמרי יודע איזה תחום יוכל להתאים לך? אם כך, ברור מדוע אתה חושב על עריכת דין, כי להיות עורך דין בישראל זה אומר להרוויח לא רע בכלל. מה שלא כולם מודעים אליו זה שבימינו יש גם התמחויות שונות ומגוונות בתחום הזה ולכן עליך לחשוב כבר עכשיו איזה סוג של עורך דין תרצה להיות. אם כספים מעניינים אותך ואם מיסים זה נראה לך תחום מרתק, להיות עורך דין מיסים זה הפתרון עבורך.

האם יש פרנסה בתחום?

אין ספק שאחת מהאפשרויות הכי טובות, גם מבחינת פרנסה, זה להיות עורך דין מיסים. רוב האנשים שמנהלים עסקים, חברות או ארגונים שונים יזדקקו בשלב כזה או אחר לשירותיו של עורך הדין, כך שגם לך צפויה פרנסה נאה במיוחד. אומנם זה נכון שתרוויח יותר אחרי שנים ואחרי שתבנה לעצמך שם בתחום, אך אם תעשה עבודה טובה ותהיה איש מקצוע רציני – למה שלא תצליח גם אתה? מבחינת העניין אתה יכול להיות בטוח שיש תיקים מעניינים יותר מאחרים, אך זה משהו שקורה גם בכל תחומי ההתמחות האחרים הקשורים לעריכת דין.

שטרות של כסף

איפה כדאי לך ללמוד?

לבסוף, אם עריכת דין זו נראית לך באמת אופציה טובה ואם אתה חולם להיות עורך דין מס הכנסה, כדאי שתבדוק גם איפה אתה רוצה ללמוד. היום לימודים גבוהים זה משהו שתוכל לעשות לא רק באוניברסיטה, כך שגם אופציה כמו מכללה יכולה לבוא בחשבון. מעבר לכך שכדאי יהיה לבדוק את תנאי הקבלה למוסד שבו אתה רוצה ללמוד, חשוב לא פחות לראות גם האם לבית הספר שאליו אתה נרשם יש מוניטין בתחום הזה. הרבה פעמים כאשר עורך דין צעיר מגיע לשלב שבו הוא מחפש עבודה, יהיה לו הרבה יותר קל לעשות זאת עם תעודת סיום ממוסד מוכר. לכן לא כדאי להתפשר ועדיף ללמוד עריכת דין רק במקום ששמו הולך לפניו מזה שנים.

מעוניינים להמשיך לקרוא על עורך דין העלמות מס – לחצו כאן