זקוק לייצוג בתביעה רפואית? כך תפעל

בישראל מוגשות מדי שנה אלפי תביעות רפואיות לגופים השונים, אך לא כולן מתקבלות. הסיבה הנפוצה ביותר לכך היא בדרך כלל כאשר המבוטחים סבורים שדי בהגשת הבקשה או התביעה למוסד לביטוח לאומי, למשרד הביטחון, למשרד הבטחון או חברות הביטוח השונות כדי שהעניין יטופל. אך המציאות הינה שונה לחלוטין. דווקא הגופים אשר אמונים על חוסננו הם אלו אשר מגישים לנו כתף קרה, דוחים את הבקשות שלנו על הסף או מנסים להציע לנו פשרה שלא מכסה אפילו מעט שבמעט מהוצאותנו על ענייני בריאות ורפואה. משרד עורכות הדין חדיד- הלד הוקם בדיוק למטרה זו, לייצג אתכם מול גופים בירוקרטים אלו ולעזור לכם לממש את הזכויות הרפואיות שלכם. אם גם אתה זקוק לייצוג בתביעה רפואית, כך תפעל.

 

משרד עורכות הדין חדיד –  הלד

משרד עורכות הדין חדיד –  הלד הוקם במטרה לתת מענה לכל צורך שיש לכם בתחום הרפואי משפטי. בין אם אתם מעוניינים לממש את הזכויות שלכם מול המוסד לביטוח לאומי או משרד הבטחון, להגיש תביעה לחברת הביטוח או להגיש תביעת רשלנות רפואית, המשרד הזה הינו הכתובת שלך. המשרד מטפל במימוש זכויות, בייעוץ והדרכה, בייצוג מול ועדות רפואיות שונות וניהול תיקי תביעה בערכאות השונות. לפרטים נוספים ולקבלת מידע היכנסו עוד היום לאתר הבית בכתובת https://hadid-held.co.il// ותקבלו גם אתם טיפול מקצועי, אמין ומהיר במקרה שלכם.

מוגשות תביעות רפואיות

 

זקוק לייצוג בתביעה רפואית? כך תפעל

בין אם אתה זקוק לייעוץ משפטי בנוגע למימוש זכויות, להגשת תביעה בגין רשלנות רפואית לבית המשפט, להגיש תביעה לחברת ביטוח ולממש את הזכויות שלך מול המוסד לביטוח לאומי או משרד הביטחון, ישנם מספר דברים שעליך לעשות על מנת להכין את עצמך לקראת התהליך. כך תפעל במידה ואתה זקוק לייצוג בתביעה רפואית:

  • פנה מוקדם ככל האפשר למשרד עורכי דין – פנייה בשלב מוקדם, גם עוד בטרם מילאתם את הטופס הראשוני ביותר, יכולה לתרום רבות להצלחת התהליך. בשלב הזה עדיין לא דחו את המקרה שלכם או ניסו להגיע איתכם לפשרה, ולכן הדרך למימוש הזכויות שלכם תהיה הרבה יותר קצרה. במידה וכן פעלתם מספר פעולות טרם פניתם לעורך דין, אל דאגה. עורך הדין יידע כיצד לנתב ולנהל את התיק כך שכל זכויותיכם יתממשו בסופו של דבר.
  • הכן מראש את כל המסמכים הרלוונטים – הדבר הראשון שעורך הדין יעשה במקרה של תביעה רפואית הוא לבחון את כל הטיפולים והבדיקות שנערכו לך, על מנת להבין האם התרחשה רשלנות רפואית במקרה שלכם או כדי להעריך את היקף הנזק שנגרם לכם כתוצאה מפגיעה כלשהי. כל זאת על מנת להתחיל ולבנות את התיק הרפואי שלכם, לכן עליכם לשמור ולתעד כל סיכום טיפול אצל רופא, כל מרשם שניתן לכם, כל הפנייה לבדיקה רפואית וכל תוצאות בדיקות שונות.
  • קח בחשבון את כלל היקף הנזק שנגרם – פגיעות רבות כוללות הן את ההיבט הפיזי שכולל פגיעות בגוף בדרגות חומרה שונות, פגיעה ברכוש, ופגיעה בנפש. חרדות, פוסט טראומה, דיכאון או קושי לחזור לעבודה ולתפקד משמשים תפקיד מרכזי בהערכת הנזק שנגרם לכם, ואין להחסירו בשל בושה או אי נעימות. חשוב לטפל בכל ההיבטים ולא רק בהיבט הרכושי והפיזי כפי שרבים נוהגים לעשות מתוך קושי או בושה לדבר על ההיבט הנפשי.

 

 

לסיכום

במידה ויש לכם צורך בתביעה רפואית, אל תהססו לפנות אל משרד עורכות הדין חדיד הלד אשר יטפלו במקרה שלכם במקצועיות, באמינות, במהירות ובדרך המיטבית ביותר על מנת שתוכלו למשש את הזכויות הרפואיות שלכם הן מול המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון, חברות הביטוח השונות או בערכאות משפטיות שונות במקרה של הגשת תביעת רשלנות רפואית.

פנה למשרד עורכי דין